Novinky zo sveta vína

 
 • Najlepšie miesto pre večierok v Bratislave? U nás!
  2017-11-13 Hľadáte štýlové priestory pre organizovanie vianočného večierku s vašimi klientmi, zamestnancami alebo s priateľmi? Ponúkame vám štýlové pivničné priestory našej vínotéky v centre Bratislavy alebo komfortné degustačné priestory na Starej Vajnorskej, Zlaté Piesky.
   
 • Jedinečná degustácia koňakov ABK6 v našej vinotéke
  2016-11-02 Veľmi radi by sme vás pozvali na jedinečnú degustáciu koňakov ABK6, ktorá bude 14. novembra v našej Vinotéke sv. Urbana. Ochutnať výnimočné koňaky ABK6 priamo s pivničným majstrom Christianom Guérin je jedinečná príležitosť, ktorú by ste nemali zmeškať.
   
 • Dnes vám víno doručíme ZADARMO
  2016-10-11 Iba dnes 11.10. 2016 u nás môžte nakúpiť a za dopravu nezaplatíte vôbec nič. Až domov vám dopravíme vaše vína úplne ZADARMO a bez nijakých podmienok.
   
 • Náš someliér prekonal slovenský rekord v sabráži
  2016-09-13 Náš someliér Miroslav Balla prekonal slovenský rekord v sabráži. Na piatkovom (9. septembra) Martinskom fesitvale vína otvoril šabľou 24 sektov Ronar za menej ako 1 minútu!
   
 • V našej Vinotéke sv. Urbana si posedíte dlhšie
  2016-08-18 Máme pre vás skvelú správu. V našej Vinotéke sv. Urbana na Klobučníckej ulici sme zaviedli v uplynulých dňoch veľké novinky.
   
 • Poznáte Malbec? Spravte si náš kvíz a otestujte sa
  2016-03-29 Nasledujúce 2 týždne sa budeme venovať hlavne odrode Malbec, ktorá preslávila hlavne Argentínu i keď pôvod Malbecu je niekde celkom inde. A o 2 týždne sa bude konať v našom átriu na Starej Vajnorskej v Bratislave veľká oslava tejto slávnej odrody vína.
   
 • Argentínska vášeň vo fľaši, to je Malbec. Príďte ho ochutnať.
  2016-03-14 Už po tretí krát s nami môžete osláviť Svetový deň Malbecu. Nekonečná noc plná vášnivej argentínskej hudby, dobrého jedla a samozrejme hlavným hosťom bude odroda Malbec. Ochutnávať budete z bezodného pohára.
   
 • Poznáte rizlingy? Spravte si náš kvíz!
  2016-03-04 Milujete rizlingy? Myslíte, že sa v nich vyznáte? Spravte si náš nový vedomostný kvíz, ktorý sme pripravili s našim someliérom Mirom Ballom. 10 otázok venovaným tejto slávnej odrode vína, ktorá sa pestuje na celom svete. Náš prvý kvíz bol trošku ťažší. Veríme, že ste sa niečo naučili. Nezabudnite nám napísať na náš Facebook ako ste dopadli a otvoriť si fľašu dobrého rizlingu.
   
 • Vyhrajte kartón vína s vinárstvom roka 2015
  2016-01-20 Časopis VINOTÉKA a Zväz vinohradníkov a vinárov Slovenska vyhlásili koncom decembra nového nositeľa titulu Vinárstvo roka. Stalo sa ním vinárstvo Golguz z Hlohovca a je štvrtým vinárstvom, ktoré si prevzalo toto cenné ocenenie. Cena hlavne hovorí o kvalitatívnom posune vinárstva.
   
 • Someliérsky výber: Vína pre skutočného fajnšmekra
  2015-12-14 Náš someliér Rastislav Šuták pre vás vybral 12 naozaj skvelých a ikonických vín, ktoré potešia skutočných milovníkov vína. Či už rozmýšľate nad darčekom pre niekoho blízkeho alebo si sami chcete dopriať na vianočnom stole niečo špeciálne, tento výber odporúčame brať vážne a siahnuť po jednej alebo všetkých fľašiach.
   
   
 

PREDAJ ALKOHOLICKÝCH VÝROBKOV JE POVOLENÝ LEN OSOBÁM STARŠÍM AKO 18 ROKOV! 
 
 
 
© Petit Press, a.s. | ℗ CORNER SK s. r. o. | Obchodné podmienky | Powered by Cyclone3