O nás

Nákupný portál www.vino.sme.sk Vám ponúka viac ako tisíc druhov vynikajúcich vín z najvýznamnejších svetových vinohradníckych oblastí vín. Starostlivý výber vín do našej ponuky zaručuje, že produkt, ktorý si zvolíte je vždy výborným pomerom kvality a ceny a splní očakávania aj náročných milovníkov vína. Nechajte sa viesť svetom vína a zdegustujte ako chutí "život" a "terroir" v iných končinách sveta.

Vino.sme.sk je cestou, ako nakúpiť výborné vína za vynikajúce ceny. Naša cenová úroveň patrí dlhodobo k najnižším.

Ak máte radi výborné vína, určite viete, že ich ponuka v slovenských maloobchodoch je značne obmedzená, ponuka sa orientuje skôr na základnú a štandardnú úroveň. Široký výber vín Vám naopak ponúkne špecializovaný predajca - vinotéka alebo špecializovaný internetový obchod.

www.vino.sme.sk Vám ponúka viac ako 1000 druhov znamenitých domácich aj zahraničných vín z Európy, Severnej a Južnej Ameriky, Afriky, Austrálie a Nového Zélandu.

Víno na bežné pitie alebo mimoriadnu príležitosť? Lahodné dezertné víno alebo aromatický suchý rizling? Možností je neúrekom...

A navyše, netreba sa báť toho, že by Vás kvalita vždy musela stáť veľa peňazí. Špičkové vinárstva (väčšina vinárstviev v našej ponuke) ponúkajú mimo svojich "prvých" vín - vlajkových lodí aj vína, ktoré sú cenovo dostupnejšie avšak vo výbornej kvalite. Cez Vino.Sme.sk ušetríte peniaze aj čas.

Zásoby viac ako 140 000 fliaš vína skladom nám umožňujú byť maximálne rýchly a zároveň exkluzívny.

Kto sme?

Prevádzkovateľ internetového obchodu vino.sme.sk je spoločnosť CORNER SK s.r.o.

Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 16 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii - ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.

Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň. Z väčšiny krajín zastupujeme najlepšie vinárstvo ako aj ďalších popredných producentov vína.

Do sortimentu zaraďujeme len vína, ktoré na základe kvalitatívneho hodnotenia našim tímom odborníkov, dosahujú hranicu minimálne „dobré“ a zároveň vyhovujú aj požiadavke výhodného pomeru kvality a ceny. To pre zákazníka znamená, že akékoľvek víno, ktoré nájde v našej ponuke je voľbou, ktorou určite nebude sklamaný. Keďže každé víno je iné, rovnako ako aj každý človek je jedinečný, záleží aj na správnom výbere odrody a druhu vína, aby boli Vaše očakávania maximálne splnené.

Naše portfólio tvoria popredné svetové značky napríklad ako Marchesi Antinori, Château Haut-Brion, Champagne Bollinger, Bodegas Vega Sicilia, Freixenet, Viñedo Chadwick, Viña Errázuriz, Penfolds, Villa Maria Estate či Kanonkop... ako aj desiatky ďalších výrobcov vína.

 
 
 

PREDAJ ALKOHOLICKÝCH VÝROBKOV JE POVOLENÝ LEN OSOBÁM STARŠÍM AKO 18 ROKOV! 
 
 
 
© Petit Press, a.s. | ℗ CORNER SK s. r. o. | Obchodné podmienky | Powered by Cyclone3